fbpx

Skydinės sistemos

Skydinės sistemos (Fasadiniai skydai)


Fasadiniai skydai – tai išorinių sienų skydai, skirti visuomeninės bei komercinės paskirties daugiaaukščiams pastatams. Šie skydai savo specifika skiriasi nuo gyvenamųjų namų skydinių elementų, nes turi atitikti daugiaaukščiams pastatams keliamus techninius reikalavimus.
Fasadinių skydų apdaila gali būti tiek tradicinė (medinės dailylentės ar įvairios fasadinės plokštės), tiek suderinta su šiuolaikiniais energiją tausojančiais elementais, pavyzdžiui, saulės kolektoriais.

Projektavimas


UAB „Gildera“ projektuotojai, ruošiantys fasadinių skydų projektą, turi ne tik daug patirties, dirbant su naujausiomis programomis, bet ir išmano kiekvienos šalies statybų normas, priklausomai nuo to, kurioje šalyje projektas yra vykdomas.
Svarbu pabrėžti, kad fasadinių skydų projektavimo darbai skiriasi nuo gyvenamųjų namų skydų projektavimo, nes čia daugiau dėmesio reikia skirti pastato aukštingumui, vėjo apkrovų įvertinimui bei konstrukcinių elementų stabilumui. Fasadinų skydų projekto paruošimas taip pat reikalauja bendradarbiavimo ir su kitų statybos sričių specialistais (gelžbetonio/mišraus gelžbetonio/plieninio karkaso projektuotojais bei konstruktoriais) tam, kad būtų užtikrinta aukšta viso statinio kokybė.

 

Gamyba


Kai projektuotojai paruošia gamybinius projekto brėžinius, pradedami fasadinių skydų gamybos darbai.
Skydinius elementus specializuotuose fabrikuose gamina ilgametės patirties turintys šios srities specialistai. 
Kiekviename fasadinių skydų gamybos etape taikoma sertifikuota kokybės kontrolės sistema. 

Montavimo darbai


Gamybos fabrikuose paruošti fasadiniai skydai vilkikais yra transportuojami į statybų aikštelę. UAB „Gildera“ fasadinių skydų montavimo komandose dirbantys ir ilgametės patirties turintys specialistai gerai išmano daugiaaukštės statybos principus bei užtikrina, kad montavimo darbai bus atlikti greitai bei kokybiškai.